Dokumentų archyvavimas Vilniuje

Dokumentų archyvavimas Vilniuje ir kitos su tuo susijusios paslaugos

Dokumentų archyvavimas Vilniuje ir kitos su tuo susijusios paslaugos

 

Svarstote, ar Jums reikalingas dokumentų archyvavimas Vilniuje? Jei turite įmonę, be jokios abejonės, dokumentų archyvavimas yra būtinas. Pagal LR teisės aktus, kiekviena įmonė privalo išsaugoti dokumentus numatytą laiko tarpą. Pareikalavus, tam tikroms insitucijoms gali reikėti pateikti konkrečius dokumentus, o, kad tą padaryti būtų lengviau – dokumentai turėtų būti laikomi surūšiuoti ir paprastai pasiekiami. Kuo ilgiau egzistuoja įmonė, tuo daugiau dokumentų susikaupia, tad geriausia archyvavimo procesus pradėti nuo pat įmonės darbo pradžios.

Dokumentų archyvavimas Vilniuje

Dokumentų archyvavimas Vilniuje

Mūsų atliekamas dokumentų archyvavimas Vilniuje, padės Jums turėti tvarkingą dokumentų bazę, kuria galėsite, reikalui esant, patogiai naudotis. Pakonsultuosime, kokius dokumentus Jums būtina laikyti ir kiek metų juos turite išsaugoti. Pasirūpinsime, kad jie būtų surūšiuoti ir susegti laikantis visų dokumentų tvarkymo, archyvavimo taisyklių. Kai kurios įmonės bando šį darbą atlikti pačios, tačiau šis darbas reikalauja specifinių žinių ir nemažai laiko. Ypatingai, jei įmonė didelė ir dokumentų kiekis per mėnesį didelis, šiam darbui būtinas atskiras, už tai atsakingas žmogus.

Norint reorganizuoti ar likviduoti įmonę, šiuos procesus įvykdysite žymiai greičiau, jei turėsite tvarkingą dokumentų archyvą. Įmonės archyvas, prieš likviduojant įmonę, privalo būti perduotas į savivaldybės archyvą. Padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, užpildysime prašymus, istorinę pažymą.
Saugomi įmonės dokumentai turi būti paruošti, laikantis LR įstatymų, Lietuvos vyriausiojo archyvaro bei kitų institucijų taisyklių. Jei manote, kad tokia paslauga, kaip dokumentų archyvavimas Vilniuje Jums reikalinga, kviečiame susisiekti su mumis. Įvertinsime darbo kiekį ir pateiksime Jums preliminarią darbų sąmatą, kad galėtumėte lengviau apsispręsti.

Mūsų darbuotojai savo darbą atlieka itin kruopščiai ir atsakingai, specializuojasi šioje sferoje, tad profesionalų paruoštas archyvas visuomet bus tvarkingesnis, nei Jūsų įmonės darbuotojo, kuris neturi didelės patirties dokumentų tvarkyme.
Kas gi tas archyvavimas? Tai dokumentų tikslingas išrūšiavimas ir susisteminimas, leidžiantis sutaupyti vietos, pagreitinti įmonės darbo procesus ir sutaupyti Jūsų įmonės darbuotojų laiką, ieškant specifinio dokumento. Atliekama dokumentų apskaita, tad tiksliai žinosite, kiek dokumentų yra, kokio jie tipo ir kur juos rasti. Kitaip tariant, įsivaizduokite, kiek laiko bei nervų sutaupote, kai ieškote konkrečių marškinių savo spintoje ir puikiai žinote, kur jie pakabinti. O prie viso to – dar ir švariai išplauti bei išlyginti. Labai panašiai yra ir su dokumentais – jei dokumentas yra tvarkingai susegtas, išsamiai ir teisingai aprašytas, bei padėtas ten, kur reikia, Jūs sutaupysite darbinių išteklių.

Kaip atliekamas, mūsų siūlomas dokumentų archyvavimas Vilniuje? Galime atvykti į jūsų ofisą ir atlikti darbus vietoje. Tokiu atveju, atsiunčiame reikiamą darbuotojų kiekį, pagal numatomą darbo apimtį. Taip pat, galime dokumentus išsivežti į savo biurą ir juos sutvarkius grąžinti atgal į Jūsų ofisą, pateiktus archyvinėse dėžutėse. Jei norite visiškai atsikratyti vietą užimančiais dokumentais, yra galimybė saugoti Jūsų dokumentus mūsų archyvo saugykloje, už tam tikrą mėnesinį mokestį. Taip pat tvarkydami ankstesnių metų dokumentus atrenkame dokumentus, kurių saugojimo terminas yra pasibaigęs, vadovaujantis Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodykle, patvirtinta 2011 m. kovo 9 d. LR Lietuvos vyriausiojo archyvaro įsakymu Nr. V-100. Pasibaigusio saugojimo termino dokumentus siūlome naikinti pagal mūsų parengtą ir kliento patvirtintą aktą (plačiau žr. dokumentų naikinimas).

Ar saugu patikėti įmonės dokumentus mums? Tikrai taip. Garantuojame ne tik kokybiškai ir laiku atliekamą darbą, bet ir visišką konfidencialumą. Tai galioja tiek saugomiems dokumentams, tiek dokumentams, kurie paruošti sunaikinimui. Suėjus dokumento saugojimo terminui, jį privaloma sunaikinti. Sudarome dokumentų naikinimo aktą, po kurio dokumentus galite sunaikinti patys arba palikti šį darbą mums. Sunaikinsime dokumentus be galimybės juos atkurti. Po šio proceso, išrašome dokumentų sunaikinimo aktą, patvirtinantį, jog dokumentai išties sunaikinti negrįžtamai. Patikiname, kad sunaikindami dokumentus išlaikome visišką konfidencialumą, tad Jūsų darbuotojų asmens duomenys ir kita jautri informacija yra visiškai apsaugota.

Kuo naudingas dokumentų archyvavimas Vilniuje, būtent Jūsų įmonei? Svarbiausia – išvengsite didelių nuostolių bei problemų, jei negalėsite rasti reikiamo dokumento veiklos tikrinimo ar teismo proceso atveju. Kaip jau minėjome, neužimsite per daug vietos savo biure. Sutaupysite savo darbuotojų laiko, o taip padidinsite savo įmonės darbo našumą ir efektyvumą. Sumažinsite biuro išlaidų, nes nebereikės pirkti vis naujų segtuvų, įmaučių ar kitų smulkmenų, reikalingų dokumentų saugojimui.

 

Domina dokumentų archyvavimo ar skaitmeninimo paslaugos Vilniuje?
Reikalinga konsultacija dokumentų tvarkymo, saugojimo klausimais?
Ieškote pagalbos tvarkant likviduojamos ar bankrutuojančios įmonės dokumentus?
Susisiekite su mumis!
erarchyvai@gmail.com
+370 64690368