Likviduojamų ir bankrutuojančių įmonių dokumentų tvarkymas

Tvarkome likviduojamas ir bankrutuojančias įmones.

Konfidencialus ir patikimas bankrutuojančių ir likviduojamų įmonių dokumentų tvarkymas

Reikia sutvarkyti likviduojamos ar bankrutuojančios įmonės dokumentus? Mes tai atliksime kokybiškai ir patikimai. Dokumentus sutvarkysime pagal norminius LR teisės ir Vyriausiojo archyvaro tarnybos aktus. Pageidaujant, įmonę priduosime į savivaldybės archyvą.

Viską sutvarkysime nuo pradžių iki galo: Dokumentus pasiimsime, dokumentus suarchyvuosime, sudarysime sąrašus, dokumentus paruošime perduoti savivaldybės archyvui. Paruošime prašymą, perdavimo aktą, istorinę pažymą, surinksime visus reikiamus parašus, užregistruosime pridavimui į savivaldybės archyvą. Nuvyksime į savivaldybės archyvą ir priduosime dokumentus. Pridavę dokumentus, pasiimsime dokumentų pridavimo pažymą, su kuria galėsite likviduoti ir išregistruoti įmonę.

Turime ilgametę patirtį dirbant su savivaldybės archyvais. Pridavėme šimtus sutvarkytų likviduojamų ir bankrutuojančių įmonių archyvų. Sudarome ilgalaikes sutartis su bankroto administratoriais ir advokatų kontoromis padedami jiems likviduoti įmones.

Kreipkitės ir Jūsų dokumentus sutvarkysime greitai, kokybiškai ir už priimtiną kainą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Šiuo atveju, Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklė nustato minimalius saugojimo terminus ir dokumentus, kurie bus perduoti nuolat saugoti į valstybės archyvus 1. Ši rodyklė apima valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir valstybės įgaliotų asmenų vidaus administravimo dokumentus.

Pagal Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklę, dokumentų saugojimo terminai gali skirtis priklausomai nuo dokumento pobūdžio.

Archyvas priima tik suarchyvuotus dokumentus, turi buti surašyti apyrašai, sąrašai ir istorinės pažymos.